Podrywanie dziewczyn

oraz teksty na podryw okiem najlepszych.

Zapewne jesteś już po lekturze naszego rozdziału „sztuka uwodzenia” doskonale zdajesz sobie sprawę nie tylko, jak bardzo skuteczna potrafi być ta dziedzina w relacjach damsko-męskich, ale także dlaczego jest tak bardzo efektywna i z powodzeniem wykorzystywana przez wielu facetów na całym świecie.

Tym razem skupimy się na czymś zupełnie innym – na elementach, które mają kolosalny wpływ na efektywne podrywanie dziewczyn. Bo to właśnie od nich, jeżeli przekujesz je na umiejętności będzie zależeć, czy i jak poderwiesz tą, która Ci się podoba.

Nie wiemy, czy zdajesz sobie z tego sprawę, czy też nie, ale jak podają różne źródła…

Przeciętny facet w przeciągu roku poznaje i podrywa w granicach od 1 do 5 dziewczyn.

To jeszcze nic bo przez całe swoje życia, współczesny mężczyzna wchodzi w głębsze relacje tylko z 2 do 7 różnymi dziewczynami, które kiedyś, gdzieś przez przez przypadek poznał.

Mało? Oceń sam.

A jak sprawa ma się z tymi, którzy znają techniki i metody na podrywanie dziewczyn?

Ta liczba diametralnie rośnie. Ci, którzy poznali sztukę uwodzenia, a później przekuli tą wiedzę w praktyczne umiejętności poznają i zdobywają około 3 do 8 kobiet w tygodniu. Nie trudno więc wyliczyć, biorąc pod uwagę najbardziej pesymistyczny wariant, że osoby z odpowiednimi umiejętnościami tylko przez jeden rok nawiązały relacje z blisko z 144 dziewczynami.

Ta ilość relacji to prawie 20 razy więcej niż przeciętny facet przez resztę swoje życie.

Przepaść pomiędzy tymi, którzy umieją podrywać dziewczyny, a tymi, którzy zupełnie nie mają o tym pojęcia jest kolosalna i z roku na rok się pogłębia. Dlaczego?

Bo wciąż wielu mężczyzn czerpie przede wszystkim swoją wiedzę o relacjach z męskich pism i babskich magazynów. Te z kolei z roku na roku prześcigają się w najnowszych trendach, serwując nam oderwane od rzeczywistości teorie o tym, co sprawia, że spodobasz się dziewczynie, a co zupełnie nie będzie działać.

Wystarczy przecież kupić nowy samochód, modne w tym sezonie spodnie i zegarek, który jest trendy, a zainteresujesz wreszcie tą, która Ci się podoba. Błąd. Wielki błąd przyjacielu!

Jeżeli więc chcesz się w końcu dowiedzieć, co tak naprawdę działa i na jakie elementy warto zwrócić uwagę, jakie teksty wykorzystać oraz które z technik i metod należy poznać, aby poderwać tą, która Ci się podoba to dobrze trafiłeś.

Polecamy:

Podrywanie - najważniejsza rzecz, o której musisz wiedzieć

Podrywanie – największy błąd popełniany przez początkujących.

Jeżeli zaczynasz swoją przygodę z podrywaniem to koniecznie poznaj największy błąd, jaki popełnia 90% młodych adeptów tej sztuki. Wiedząc o nim, a później eliminując go masz szansę w błyskawicznym tempie rozwinąć swoje umiejętności i zacząć podrywać te, które naprawdę Ci się podobają.

dowiedz się więcej >>


Podryw skuteczny, czyli co musisz o nim wiedzieć

Podryw skuteczny zaczyna się w Twojej głowie.

Dowiedz się, jaki wizerunek dziewczyn kreują media i jak wielki ma to wpływ na podryw. Poznaj sekret, o którym nie wie większość mężczyzn, a który ma kolosalny wpływ na to, czy jesteś wstanie poderwać naprawdę piękną dziewczynę.

dowiedz się więcej >>



Sposoby na podryw dziewczyny

Sposoby na podryw.

Jeżeli zastanawiasz się, jak zagadać do dziewczyny to najwyższy czas podać Ci pomocną dłoń. Poznaj najbardziej popularne sposoby na podryw, dzięki którym nie tylko rozpoczniesz, ale przede wszystkim poprowadzisz rozmowę w taki sposób, aby zapamiętała Cię na długo.

dowiedz się więcej >>


Teksty na podryw

Teksty na podryw dziewczyny.

Poznaj najskuteczniejsze teksty na podryw dziewczyny i dowiedz się, co sprawia, że jedne działają, na długo zapadając podrywanej dziewczynie w głowie, a drugie zupełnie się nie sprawdzają, budząc tylko politowanie na kobiecej twarzy.

dowiedz się więcej >>

Z google..:

  • podrywanie
  • podrywam
  • tekst na podryw
  • podrywanie dziewczyn
  • Dobre dziewczyny tekst
  • tekst na podryw dziewczyny
  • teksty do dziewczyn
  • podryw
  • podrywanie dziewczyny
  • dobre teksty na podryw dziewczyny
Czy chcesz wiedzieć, które sposoby na podryw są
najskuteczniejsze?
TaklubNie
Wpisz swojego maila