Sposoby na podryw

czyli, jak zacząć, aby ją zainteresować.

Sposoby na podryw

Długo zastanawialiśmy się, czy napisać ten artykuł. Tak jak możesz przeczytać na stronie „podrywanie” najważniejsza jest subkomunikacja. Najważniejsze nie jest to, co powiesz, ale jak to powiesz.

Tym niemniej zdajemy sobie sprawę, że dla osób, które dopiero zaczynają swoją przygodę z podrywaniem dużo łatwiej będzie zacząć dysponując konkretnymi technikami, a później przykładami, które dokładnie zobrazują ich działanie.

Nie wiemy, czy posiadasz już jakieś doświadczenie na tym polu, czy też nie, ale mamy nadzieję, że ten artykuł okaże się dla Ciebie bardzo pomocny gdyż staraliśmy się go napisać w taki sposób, aby każdy, bez wyjątku znalazł w nim coś interesującego dla siebie.

To co ważne i warte odnotowania to fakt, iż każdy z tekstów, który został tutaj podany jako przykład był z powodzeniem wykorzystany podczas podrywu. Za każdy z tych tekstów ręczymy własną głową!

Warto także pamiętać, że te trzy sposoby na podryw to dopiero początek góry lodowej. Odpowiednie wykonanie ich może dać Ci świetny start, po którym będzie Ci dużo łatwiej.

Direct opening:

Jest to metoda, w której mężczyzna podchodzi do nieznajomej dziewczyny i w bardzo bezpośredni sposób, bez owijania w bawełnę zaczyna z nią rozmawiać. Wśród osób, które są początkującymi jest to najtrudniejszy ze sposobów, gdyż wymaga nie lada odwagi i spokoju – a przynajmniej tak się wydaje na pierwszy rzut oka.

Doskonałymi przykładami takich tekstów są:

Wow… masz tak świetną (tu wstaw to, co Ci się w niej spodobało; niekoniecznie figura), że musiałem do Ciebie podejść;

Hej, chciałem do Ciebie podejść i zapytać się o drogę na pocztę… ale to i tak byłby tylko pretekst by Cię poznać.

W rzeczywistości Direct Opening wymaga po prostu trochę praktyki. Podchodząc do pięknej dziewczyny mówisz go głośno, wolno i wyraźnie, a do tego jeszcze patrzysz prosto w oczy i zadziornie się uśmiechasz. Wtedy, taki tekst robi piorunujące wrażenie i doskonały start pod przyszłą dyskusję. Dlaczego?

Ponieważ diametralnie odróżnia Cię od wszystkich innych facetów. Od razu pokazujesz się od strony osoby, która jest pewna siebie, a do tego wie, czego chce. Coś takiego bardzo pociąga kobiety.

In-direct Opening:

Druga, nie mniej ciekawa metoda, w której podchodząc do dziewczyny, rozpoczynasz z nią rozmawiać w sposób taki, który zupełnie nie pokazuje Twojego zainteresowania jej osobom.

Może to być więc prośba o opinię czy o drogę. Tekstami, które sami używamy są:

W perfumerii, gdy skroplimy sobie nadgarstki:

Sorry, mogłabyś mi powiedzieć, który z zapachów jest lepszy?

Idąc drogą:

Czeeeść, czy możesz mi powiedzieć, jak dojdę do klubu XXX?

Tutaj także bardzo ważna jest Twoja subkomunikacja. Powinna ona komunikować, że zaczepiłeś ją tylko przez przypadek, bo akurat stała w tym miejscu. Możesz więc ustawić się do niej bokiem, jakbyś miał zaraz iść dalej, a gdy już odpowie powoli zacząć odchodzić, by po chwili znów zacząć dyskusje.

Flops:

Ostatnia metoda, z której często korzystamy. Polega ona na tym, iż znajdujesz jedną rzecz, która przykuwa Twoją uwagę lub jest rzeczą, która wyróżnia daną sytuację i zagadujesz na jej temat.

W barze, gdy widzisz jak dziewczyna zaczyna pić trunek:

Żeby spalić ten kufel piwa, potrzebowałabyś ok 55 minut baraszkowania;

Ale ten świat jest mały. Nie pomyślałbym, że również kolekcjonujesz… chętnie pokazałbym Ci moją kolekcję, choć nie wiem czy potrafiłbym się skupić przy Tobie;

Tak samo, jak przy In-direct opening warto na początku nie pokazywać swojego zainteresowania, a skupić się na subkomunikacji, która zakomunikuje: „zaczęliśmy rozmawiać przez przypadek”. Oczywiście, wymaga to trochę praktyki, dzięki której zaczniesz widzieć okazje do rozpoczęcia rozmowy, ale wbrew pozorom nie jest to wcale takie trudne.

Flopsy można także wykorzystać, aby okazać zainteresowanie później, gdy już się poznaliście i kilka tematów poruszyliście. Ciekawymi tekstami są:

Tak naprawdę nie interesuje mnie droga na pocztę, zatrzymałem Cię, bo mi się spodobałaś… ale nie wiedziałem, jak Ci to powiedzieć;

Kajakarstwo, jazda konna, modelarstwo (etc.) to świetna sprawa, ale chciałbym dowiedzieć się czegoś o Tobie

Pamiętaj, że zagadanie do dziewczyny w klubie czy na ulicy to dopiero początek procesu podrywania. Warto jednak wykonać go dobrze (którykolwiek z nich) bo może dać Ci naprawdę świetny start, po którym pójdzie znacznie łatwiej i przyjemniej.

Warto także przeczytać:

Podrywanie - najważniejsza rzecz, o której musisz wiedzieć

Podrywanie – największy błąd popełniany przez początkujących.

Jeżeli zaczynasz swoją przygodę z podrywaniem to koniecznie poznaj największy błąd, jaki popełnia 90% młodych adeptów tej sztuki. Wiedząc o nim, a później eliminując go masz szansę w błyskawicznym tempie rozwinąć swoje umiejętności i zacząć podrywać te, które naprawdę Ci się podobają.

dowiedz się więcej >>


Podryw skuteczny, czyli co musisz o nim wiedzieć

Podryw skuteczny zaczyna się w Twojej głowie.

Dowiedz się, jaki wizerunek dziewczyn kreują media i jak wielki ma to wpływ na podryw. Poznaj sekret, o którym nie wie większość mężczyzn, a który ma kolosalny wpływ na to, czy jesteś wstanie poderwać naprawdę piękną dziewczynę.

dowiedz się więcej >>Teksty na podryw

Teksty na podryw dziewczyny.

Poznaj najskuteczniejsze teksty na podryw dziewczyny i dowiedz się, co sprawia, że jedne działają, na długo zapadając podrywanej dziewczynie w głowie, a drugie zupełnie się nie sprawdzają, budząc tylko politowanie na kobiecej twarzy.

dowiedz się więcej >>

Z google..:

  • sposób na podryw
  • sposoby na podryw
  • sposób na podryw dziewczyny
  • sposb na dziewczyne
  • sposób na dziewczyne
  • sposoby podrywu
  • sposoby na podryw dziewczyny
  • metody podrywu
  • sposoby podrywania dziewczyn
  • sposoby podrywania
Kliknij DALEJ, jeżeli chcesz się dowiedzieć jak podrywać dziewczyny bez wyglądu modela, pieniędzy i mięśni
Wpisz swój adres email