Teksty na podryw dziewczyny.

Tylko najlepsze i najskuteczniejsze.

Podryw

Nie wiemy jak Ty teraz, ale my, na początku naszej przygody z podrywaniem, bardzo często mieliśmy pustkę w głowie gdy podchodziliśmy do pięknej dziewczyny. Stąd zawsze i wszędzie mieliśmy ze sobą kartkę A4 pełną gotowych tekstów na podryw zapisaną czcionką 7.

Z czasem jednak zrozumieliśmy, że teksty na podryw są bezużyteczne, jeżeli nie zostaną odpowiednio „dostarczone”. Innymi słowy, wszystko zależy od subkomunikacji (jeżeli nie czytałeś jeszcze naszego artykuły na ten temat, kliknij na „podrywanie„).

Jeżeli jest ona poprawna, bądź pewny, że cokolwiek nie zrobisz, zrobisz dobrze. Jeżeli nie, to nawet najlepszy tekst może okazać się bezużyteczny. Nie oznacza to jednak, że gotowe teksty na podryw są złe. Wręcz przeciwnie. Jeżeli jesteś początkujący i zdarzają Ci się momenty, w których nie wiesz co powiedzieć, to taki tekst może okazać się bardzo przydatny.

Sztuka uwodzenia to rozległa dziedzina, w której teksty na podryw podzielone są na kilka kategorii. Chcąc dostarczyć Ci jak najwięcej informacji, zdecydowaliśmy się wypisać tu najważniejsze z nich wraz z odpowiednimi przykładami, abyś z łatwością mógł znaleźć to, co Cię interesuje.

Open loopsy:

Jest to termin wymyślony i wprowadzony przez Swingga, polegający na budowaniu zainteresowania u dziewczyny poprzez dawanie jej czegoś, co ją zainteresuje, aby po pewnym momencie jej to odebrać.

Ta metoda bardzo często wykorzystywana jest przy wszelakich serialach, gdy odcinek, który oglądamy z zapartym tchem, zostaje nagle przerwany reklamą lub, co gorsza, kończy się akurat w najmniej odpowiednim momencie.

Najprostszym przykładem wykorzystanie Open loopsa to powiedzenie dziewczynie w pubie o 3 rzeczach, które Cię w niej pociągają i przerwaniu całości (np. wychodząc do ubikacji) tuż przed powiedzeniem ostatniej z nich.

Cocky&Funny:

Jest to z kolei termin, który do świata uwodzicieli został wprowadzony przez Davida DeAngelo, a oznacza balansowanie między byciem aroganckim, a byciem zabawnym. Jest to świetna metoda do flirtu pod warunkiem, że skupimy się na obydwu rzeczach, aniżeli tylko na jednej z nich, gdyż łatwo wtedy wyjść na „dupka”, albo na „klauna”.

Mógłbym się ożenić z Tobą. (Będąc poważnym) Po tygodniu wziąłbym rozwód i połowę Twoich pieniędzy.

Nie wiem w czym jest Twój problem, ale założę się, że jest trudny do wymówienia.

Przepraszam, czy przypominam Twojego terapeutę?

Push&pull:

Kolejna metoda zaprezentowana przez Swingga. Polega ona na tym, by najpierw odepchnąć od siebie dziewczynę po to, by po chwili znów ją do siebie przyciągnąć. Innymi słowy jest to forma wysyłania mieszanych sygnałów, dzięki której trzymasz dziewczynę w niepewności – nie zdradzając co o niej myślisz lub jaki będzie Twój następny krok.

Dziewczyny są mistrzyniami używania tej metody. Pierwszym z brzegu przykładem, z którym mogłeś się spotkać, jest sytuacja, w której dziewczyna zaczyna powolutku wysyłać sygnały zainteresowana w stronę swojego kolegi.

Gdy ten coraz bardziej się stara, zabiera ją do klubów czy restauracji i robi pierwszy krok, ona odpowiada „jak słodko, myślałeś, że coś było między nami, ale przecież wiesz, że jesteś dla mnie jak brat, a ja nie mogłabym być z moim bratem.”

Taka sytuacja, mimo że zupełnie nie fair, potrafi tak uczuciowo naładować, że bez względu na płeć, zaczynamy się starać tak mocno, jak tylko potrafimy.

To, że jesteś taka ładna, nie znaczy, że możesz…… (wstaw tu cokolwiek)

NEGI:

Metoda wprowadzona przez Mysterego, która polega na zainteresowaniu dziewczyny swoją osobą poprzez rzucenie jej krótkiego, zabawnego komplementu o negatywnym zabarwieniu.

Metoda ta działa bardzo skutecznie, gdyż większość mężczyzn, gdy tylko pozna dziewczynę, zaczyna ją momentalnie komplementować, idealizować i stawiać ją na piedestale, co w ostatecznym rozrachunku nie odróżnia go zupełnie od innych mężczyzn, których ona wcześniej poznała.

Fajne buty… tylko trochę Ci nie pasują do bluzki.

Ona: Mam chłopaka
TY: Jeszcze się nie znamy, a Ty już mi mówisz o swoich problemach.

Fajne paznokcie. Prawdziwe?

Podoba mi się ta sukienka. Widziałem ją przed chwilą na innej dziewczynie.

Metoda ta bardzo często jest błędnie wykorzystywana przez osoby, które dopiero zaczynają swoją przygodę z podrywaniem. Najpopularniejsze z błędów, to używanie jej zbyt często oraz w sposób obraźliwy, zamiast lekki i zabawny. Odpowiednią reakcją kobiety na NEGA jest jej śmiech.

Warto jeszcze przeczytać:

Podrywanie - najważniejsza rzecz, o której musisz wiedzieć

Podrywanie – największy błąd popełniany przez początkujących.

Jeżeli zaczynasz swoją przygodę z podrywaniem to koniecznie poznaj największy błąd, jaki popełnia 90% młodych adeptów tej sztuki. Wiedząc o nim, a później eliminując go masz szansę w błyskawicznym tempie rozwinąć swoje umiejętności i zacząć podrywać te, które naprawdę Ci się podobają.

dowiedz się więcej >>


Podryw skuteczny, czyli co musisz o nim wiedzieć

Podryw skuteczny zaczyna się w Twojej głowie.

Dowiedz się, jaki wizerunek dziewczyn kreują media i jak wielki ma to wpływ na podryw. Poznaj sekret, o którym nie wie większość mężczyzn, a który ma kolosalny wpływ na to, czy jesteś wstanie poderwać naprawdę piękną dziewczynę.

dowiedz się więcej >>Sposoby na podryw dziewczyny

Sposoby na podryw.

Jeżeli zastanawiasz się, jak zagadać do dziewczyny to najwyższy czas podać Ci pomocną dłoń. Poznaj najbardziej popularne sposoby na podryw, dzięki którym nie tylko rozpoczniesz, ale przede wszystkim poprowadzisz rozmowę w taki sposób, aby zapamiętała Cię na długo.

dowiedz się więcej >>

Z google..:

  • teksty na podryw
  • teksty na podryw dziewczyny
  • gotowe teksty na podryw
  • najlepsze teksty na podryw
  • gotowe teksty na podryw dziewczyny
  • Teksty na podryw dziewczyn
  • teksty na poderwanie dziewczyny
  • teksty do dziewczyny
  • teksty na podryw chłopaka
  • dobre teksty na podryw
Kliknij DALEJ, jeżeli chcesz się dowiedzieć jak podrywać dziewczyny bez wyglądu modela, pieniędzy i mięśni
Wpisz swój adres email